Toimituksen ja mediamyynnin yhteystiedot

Kustantaja / Media publisher

Kustannus Oy Juoksija
Valimotie 10, 3. kerros
00380 Helsinki

Tutustu lehtiin

Mediamyynti / Ad Sales

Timo Lepistö
Myyntipäällikkö
044 534 9878
timo.lepisto@saarsalo.fi

Markus Molenius
Myyntipäällikkö
041 313 1295
markus.molenius@saarsalo.fi

Mainostajan ratkaisut

Juoksija päätoimittaja / Editor-in-Chief

Seppo Anttila
040-723 9303
09-434 20416
seppo.anttila@juoksija-lehti.fi

Toimituspäällikkö / Managing editor

Pena Rekiranta
050-347 0892
pena@juoksija-lehti.fi

Toimittaja

Ari Paunonen
050-337 5146
ari.paunonen@juoksija-lehti.fi

Hiihto / Editor-in-Chief

Seppo Anttila
040-723 9303
09-434 20416
seppo.anttila@juoksija-lehti.fi

Toimitussihteeri

Soila Niklander
soila.niklander@juoksija-lehti.fi

Pyöräily+Triathlon / Editor-in-Chief

Tomi Savolainen
040-162 6612
tomi.savolainen@juoksija-lehti.fi

Polkujuoksija / #1 Trail Running mag in Finland

Tomi Savolainen
040-162 6612
tomi.savolainen@juoksija-lehti.fi

läskipyörät

Suunnistaja / Editor-in-Chief

Seppo Anttila
seppo.anttila@juoksija-lehti.fi

Toimituspäällikko

Anu Uhotoinen
p. 050 361 6696
anu.uhotoinen@juoksija-lehti.fi

Juoksijan digiasiat

Ari Paunonen
050 337 5146
ari.paunonen@juoksija-lehti.fi

Tomi Savolainen
040 162 6612
tomi.savolainen@juoksija-lehti.fi

Minna Pekola
040 8343314
minna.pekola@juoksija-lehti.fi

Juoksija.fi:n tekninen toteutus ja ylläpito

Avenla Oy

Markkinointi / Marketing

Venla Paunonen
0504136773
venla.paunonen@juoksija-lehti.fi

Juoksijan sähköinen uutiskirje

Ari Paunonen
050-337 5146
ari.paunonen@juoksija-lehti.fi

Juoksukalenteri / Running Calendar Finland

ari.paunonen@juoksija-lehti.fi

Tulospalvelu / Results

tulokset@juoksija-lehti.fi

Maratontilasto

tilasto@marathon100.com

Yhteistyökumppanit

Painopaikka

Punamusta Oy

 

Tilaa lehti Tilaa Digi
Juoksija 4/2022
Hiihto 3/2022
Pyöräily+Triathlon 2/2022
Suunnistaja 3/2022
Polkujuoksija 1/2022