Kohnan Lenkki – Panelia 18.9.2021

Miehet 9,8 km
1 Timo Peltomäki EuVa 41.17
2 Eero Rantala Atlas Fysio 41.24
3 Marko Alin Säkylän Urheilijat 41.36
4 Markus Pörsti TT-talli 42.58
5 Toni Tainio Euramet OY 43.03
6 Riku Rissanen-Vatja Alasatakunta 43.30
7 Kimmo Mieskoski Rasti-Lukko 43.41
8 Jarkko Leminen 44.16
9 Riku Juhala EuVe 45.11
10 Santeri Valkamo 45.35
11 Santeri Ruotsalainen Panelian VPK 46.30
12 Samuli Seppälä 47.06
13 Jyrki Isomäki Viitamäen Veto 47.40
14 Tapio Rantavalli Lattomeren Laaka 49.01
15 Teemu Teini Euramet Oy 49.10

Naiset 9,8 km
1 Leena Kivi Harjavalta 46.58
2 Riina Tainio Euramet Oy 47.49
3 Leena Gustafsson 48.34
4 Pihla Bohm Naantalin VG-62 56.29
5 Jaana Rantavalli Lattomeren Laaka 1.01.36
6 Aino Westergård Harjavallan Vesihiihtäjät 1.07.29

Miehet 50 9,8 km
1 Juha Jokinen Hakalan Metalli Oy 42.12
2 Pasi Helppolainen Kokemäki 46.53
3 Asko Kokkonen Huittinen 48.30
4 Janne Nurmi 48.49
5 Panu Niemi Niemen Tehtaat Oy 49.51
6 Jyri Huppunen TT TALLI 51.16
7 Ismo Ahonkivi TT-talli 52.14
8 Erkki Sunolelin Nakkilan Vire 53.13
9 Timo Lehtonen TT TALLI 54.42

Naiset 50 9,8 km
1 Päivi Mäkelä Kunto-Pirkat 49.02
2 Merja Sätilä-Merta Loimaan Jankko 52.29
3 Jaana Eloranta 1.04.58

Miehet hölkkäsarja 9,8 km
1 Juhani Ikonen Ikaalinen 44.34
2 Jorma Menna KK-V 45.08
3 Kalle Lainio 47.44
4 Rami Lehtonen 47.47
5 Teemu Lehtonen Hiun Hujaus 47.48
6 Timo Rauhala 52.48
7 Iiro Kauppi Eura 53.02
8 Jussi Westergård 53.18
9 Kimmo Nurminen 54.41
10 Ville Kauppi Hinnerjoki 54.50
11 Maximilian Tunturivuori 55.25
12 Veikko Ruotsalainen 57.10

Naiset hölkkäsarja 9,8 km
1 Mervi Laine Panelian VPK 51.35
2 Armi Perttu Kiukaisten naisvoimistelijat 52.14
3 Sanni Nurminen 54.01
4 Sari Virtanen 54.29
5 Sanna Rauhala 54.31
6 Maria Kartano 55.07
7 Sanna Salonen 55.08
8 Susanna Rajamäki 56.12
9 Erika Lehtonen Hiun Hujaus 57.42
10 Iida Rissanen-Vatja Alasatakunta 58.06
11 Satu Karonen Lapin Salama 1.01.48
12 Mervi Lavonen-Bohm Rymättylän Soihtu 1.06.53
13 Marianne Ketonen 1.09.48

Tytöt/Pojat 12 1,6 km
1 Luka Salonen 8.18
2 Nelli Marimo 8.24
3 Juho Westergård Harjavallan Jymy 8.33
4 Milja Alin Säkylän Urheilijat 9.45

Tytöt/Pojat 10 1,6 km
1 Jaakko Hynnä Säkylän Urheilijat 7.47
2 Topi Alin Säkylän Urheilijat 8.09
3 Kristian Ketonen 8.21
4 Alex Tainio Euramet Oy 8.37
5 Topias Koivunen 9.09
6 Aapo Lammela Panelian Raikas 9.41
7 Lorelai Salonen Porin Pesäkarhut F11-tytöt 10.18

Tytöt/Pojat 8 0,8 km
1 Mikael Huppunen Kokemäen Kova-Väki yleisurheilu 1.48
2 Veeti Ketonen 2.03
3 Selma Myllykoski Kiukaisten naisvoimistelijat 2.05
4 Milana Tainio Euramet Oy 2.07
5 Elli Lehto 2.11

Tytöt/Pojat 6 0,8 km
1 Tuomo Alin Säkylän Urheilijat 2.59

Vastaa